PLAVI DEO MANČESTERA SLAVI, A CRVENI PLAČE: Minimalac Sitija, prekinuta serija pobeda Junajteda!

24.02.2024

20:54

"Građani" nastavili poteru za Liverpulom.

Fudbaleri Mančester sitija

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Bornmut u gostima rezultatom 1:0, u meču 26. kola engleske Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Fil Foden u 24. minutu utakmice.

Tim trijumfom, "građani" su nastavili poteru za ekipom Liverpula, koja se nalazi na čelu tabele sa bodom više od Sitija.

Nešto ranije je ekipa Fulama uspela da prekine niz od četiri uzastopne pobede Mančester junajteda u Premijer ligi, pošto je na Old Trafordu slavila rezultatom 2:1.

Prednost "kotidžersima" na toj utakmici doneo je Kelvin Bejzi u 65. minutu, a u 89. je izjednačujući pogodak za "crvene đavole" postigao Hari Megvajer. Ipak, duboko u sudijskoj nadoknadi vremena, u njenom šestom minutu, gol vredan trijumfa za goste iz Londona postigao je Aleks Ivobi.