SVEMIRSKI PREOKRET NA "KARAĐORĐU": Vojvodina u nadoknadu ušla sa zaostatkom, pa uzela sva tri boda!

23.09.2023

21:28

Novi Pazar pao u Lučanima.

Fudbaleri Vojvodine

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Javora rezultatom 2:1 (0:1) u utakmici osmog kola Superlige Srbije.

Golove za Vojvodinu postigli su Stefan Vukić u 94. minutu i Asmir Kajević u 99. minutu sa bele tačke.

Jedini gol na meču za Javor postigao je Ibrahim Tanko u 30. minutu.

U narednom kolu Vojvodina gostuje Voždovcu u Beogradu, dok ekipa Javora dočekuje IMT u Ivanjici.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su na domaćem terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 2:0 (2:0).

Oba gola za domaći tim postigao je Patrik Frajdej u 14. minutu sa bele tačke i u 39. minutu.

U devetom kolu Superlige Srbije fudbaleri Mladosti gostuju ekipi Čukaričkog, dok Novi Pazar na svom stadionu dočekuje Spartak iz Subotice.