JUBILEJ I NOVA POBEDA: Ronaldo srušio Đenovu SA PENALA!

13.12.2020

19:25

Fudbaleri Juventusa su zabeležili novi trijumf u italijanskoj Seriji A, ovog puta su savladali Đenovu rezultatom 3:1.

Kristijano Ronaldo

"Stara dama" je do bodova došla sa dva gola iz penala u poslednjih 15 minuta utakmice, a oba puta strelac je bio Ronaldo.

Prethodno je vođstvo Juventusu, posle veoma lošeg prvog poluvremena doneo Paolo Dibala u 57. minutu.

Ali, samo četiri minuta kasnije je bivši igrač Juventusa Stefano Sturaro izjednačio.

I onda na scenu stupa Kristijano Ronaldo sa dva gola iz penala.

U 77. minutu je oboren Huan Kvadrado, a Ronaldo je po sredini zatresao mrežu sa 11 metara.

U 89. minutu je oboren Alvaro Morata posle velike greške odbrane i Portugalac je ovog puta poslao loptu pod prečku.

Tako se izjednačio sa Zlatanom Ibrahimovićem na listi strelaca sa 10 pogodaka.