(VIDEO) Bešiktašu sada fali bod za nokaut fazu Lige šampiona

Autor: I. V.

01.11.2017

19:10

Bešiktaš je u okviru 4. kola Lige šampiona ugostio Monako. Dva kluba su odgrala uzbudljiv meč koji je završen podelom bodova (1:1).

Bešiktaš je na korak od plasmana u nokaut fazu

Fudbaleri Bešiktaša i Monaka remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) i Turcima sadafali samo jedan bod u preostala dva kola kako bi overili plasman u narednu rundu.

Fudbaleri Monaka poveli su u samom finišu prvog poluvremena i to posle kardinalne greške Adrijana.

Levi bek je praktično poklonio loptu ispred svog gola, Tošić i Pepe nisu stigli na vreme da "uđu u šut", a Roni Lopes je pogodio za 0:1 i tim rezultatom otišlo se na odmor.

U 53. minutu, levi bek Horhe je napravio penal, a siguran izvođač najstrože kazne bio je Tosun.

Srpski fudbaler Duško Tošić je u 65. minutu zaradio žuti karton, pa je trener domaćih odlučio da ga zameni već u 69. kada je ušao Medel.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, pa je Bešiktaš napravio ogroman korak ka narednoj rundi sa 10 osvojenih bodova, šest više od Lajpciga i sedam od Porta, a upravo se ove dve ekipe sastaju od 20.45.