SRBIN NAJVEĆA SENZACIJA U BUNDESLIGI: "Orao" u timu kola, SA NJIM ĆE PIKSI BITI NA "SLATKIM MUKAMA"!

08.03.2021

14:15

Filip Kostić ove sezone se pretvorio u boga fudbala!

Filip Kostić biće velika pomoć Piksiju na početku avanture sa Srbijom

To potvrđuje i njegovo mesto u idealnom timu Bundeslige, gde se našao posle odlične partije tokom remija s Štutgartom (1:1).

U remiju Ajntrahta i Štutgarta (1:1), Kostić je u 69. minutu postigao gol za izjednačenje. On je i u 55. minutu zatresao mrežu, ali je taj gol poništen.

Kostić je do sada tri puta pogodio mrežu u Bundesligi, a drugi je asistent takmičenja, sa 10 ‘nameštenih’ golova koliko ima i Džošua Kimih, sa 11 je neprikosnoven za sada Tomas Miler, prenosi "Hot sport".

Kostić je ove sezone drugi najbolji asistent u Bundesligi!

Inače, Kostić je povezao čak sedam utakmica u kojima je bio akter kod pogotka, kod ukupno čak 10 pogodaka.

Neće dugo moći da ga zadrže u Franfurtu ako ovako nastavi, samo se nadamo da će se u većoj sredini bolje snaći nego kolega iz kluba i reprezentacije, Luka Jović.