LUD MEČ U FIRENCI: Milenković strelac, Fiorentina dva puta vodila, a na kraju jedva spasila bod!

07.03.2021

16:08

Fudbaleri Fiorentine odigrali su u ludom meču nerešeno 3:3 protiv Parme u okviru 26. kola Serije A.

Nikola Milenković nedovoljan za pobedu Fiorentine

Fiorentina je dva puta imala prednost, a na kraju je jedva izvukla bod duboko u nadoknadi vremena.

Sjajnu partiju u dresu domaćina odigrao je bivši fudbaler Partizana Nikola Milenković koji je postigao gol za vođstvo Fiole od 2:1.

Pre toga Fiorentina je povela preko Martineza Kvarte u 28. minutu, a samo četiri minuta kasnije Kucka je sa bele tačke izjednačio na 1:1.

Drugo poluvreme bilo je još interesantnije. Kurtić je u 72. minutu izjednačio na 2:2, a Parma do potpunog preokreta stiže golom Mihaila u 90. minutu.

Činilo se da će gosti ukrasti sva tri boda, ali je onda u 94. minutu autogol postigao Jakoponi, pa je Fiorentina uspela da spasi bod.

Fudbaleri Milana savladali su rutinski Veronu sa 2:0 golovima Krunića i Daloa.