MAT U TRI POTEZA: Vila deklasirala Arsenal!

08.11.2020

21:12

Fudbaleri Aston Vile ubedljivo su savladali Arsenal na Emiratima sa 3:0 u osmom kolu Premijer lige.

Arsenal - Aston Vila

Arsenal je doživeo drugi poraz zaredom na domaćem terenu, dok je Vila prekinula niz od dva poraza.

Već u prvom minutu su gosti postigli gol, nakon Griliševog dodavanja Mekgin je opalio po lopti i smestio je u gol, ali je vrlo brzo gol poništen zbog ofsajda.

U 25. minutu gol u mreži Arsenala, sasvim zasluženo, lopta je bila upućena na drugu stativu gde je bio Trezege, učinilo nam se da je on smestio loptu u mrežu, ali je zapravo gol delo Sake, fudbalera Arsenala.

Igrao se 72. minut kada je Luiz poslao dugu loptu, Barkli je uhvatio volej i poslao je pravo pred gol, a tamo je bio Votkins koji pogađa za 0:2!

U 75. minutu kontra koja kreće od golmana gostiju, preko Griliša koji je sjajno istrčao i dodao do Votkinsa koji ne greši za konačnih 0:3.