Mačva namučila Radnički, nastavlja se crni niz Javora, slavila i Mladost!

14.03.2020

17:23

U terminu od 16:00 odigrane su četiri utakmice 26. kola Linglong Superlige Srbije.

Radnički - Mačva

Ranije je TSC savladao Radnik (2:1), dok je Partizan bio bolji od Voždovca na "krovu" (2:1).

Na četiri utakmice  videli smo 11 pogodaka.

Mačva je uspela da namuči Radnički, ali ne i da odnese bodove iz Niša, pošto je domaćin slavio rezultatom 3:1 (1:1).

Domaćin je poveo golom Đorđevića u 19, poravnao je Božić u 22, a Čumić je promašio penal u 34. minutu.

Novu prednost doneo je Stevanović u 51. minutu, dok je tačku na meč stavio Čumić u 75. minutu i tako se iskupio za neiskorišćeni jedanaesterac.

Javor nije uspeo da prekine seriju i sada je na šest uzastopnih mečeva bez trijumfa, pošto su remizirali sa Čukaričkim u Ivanjici – 2:2 (1:1).

Petković je u 31. minutu sa bele tačke doveo domaćina u vođstvo, a poravnao je N'Diaje u 44. minutu.

Vodećil za Javor postigao je Ivan Rogac u 51. minutu, ali je Tedić u 88. doneo bod Čukaričkom.

Mladost je kod kuće savladala Inđiju – 2:1 (1:1).

Krajišnik je u 29. doveo domaćina u prednost, Čermelj je deset minuta kasnije poravnao rezultat, a pobedonosni gol delo je Pavlovića u 85. minutu.

Spartak i Vojvodina odigrali su u Subotici utakmicu bez golova.

Svi mečevi odigrani su bez prisustva publike.