SENZACIJA U EVROLIGI: Barselona doživela OGROMAN ŠOK!

petak, 26. 2. 2021.| 23:12

0

ASVEL je kao gost napravio ogromno iznenađenje i savladao Barselonu, u meču 26. kola Evrolige rezultatom 76:69.

Euroleague.net
Barselona - ASVEL

Barselona je bila izraziti favorit, ali je odigrala veoma loš meč i ASVEL je uspeo da dođe do iznenađenja.

Francuski tim je u sjajnoj formi i ovo im je šesta uzastopna pobeda u Evroligi.

ASVEL je spustio Barselonu na samo 15 poena u prvoj četvrtini i imali su +4 na prvom malom odmoru.

Barselona je preokrenula rezultat u drugoj četvrtini i sa jednim poenom prednosti otišla na poluvreme.

Vodila je Barselona tokom čitave treće četvrtine, trojkom je francuski tim došao do izjednačenja u poslednjem napadu treće četvrtine i bilo je nerešeno pred poslednjih 10 minuta.

U četvrtoj četvrtini je konstantno vodio ASVEL. Igrali su odličnu odbranu i sigurno u napadu. Trošili su vreme, igrali pozicione napade i nadigrali domaću ekipu.

Do pobede su ASVEL predvodili Noris Kol sa 21 i sa po 13 poena Fol, Lajti i Mustafa.

U ekipi Barselone istakli su se Brendon Dejvis sa 22 i Mirotić sa 19 poena.

PROTESTI U LONDONU: Legenda kluba U PRVIM BORBENIM REDOVIMA, velikan ISTUPA iz Superlige!