GROBARI, NIJE MOGLO BOLJE: Fenomenalna vest za Partizan neposredno pred BITKU u Belgiji!

04.11.2021

17:23

Fudbaleri Flore i Anortozisa remizirali su rezultatom 2:2 (0:2) u 4. kolu grupne faze Lige konferencija.

Detalj iz Humske pred meč Partizan - Flora

Prvo poluvreme u potpunosti je pripalo Kipranima. Oni su na veliki odmor otišli sa velikih 2:0, a strelci su bili Kristofi u 29. i Popović u 33. minutu.

Ipak, početak drugog dela prošao je u znaku domaćina, koji su za samo tri minuta uspeli da poravnaju rezultat. Preiczni su bili Sapinen u 55. i Ženjov u 58. minutu, tako da je meč estonskog i kiparskog predstavnika imao praktično identičan tok kao na Ostrvu.

Remi u Estoniji svakako da ide na ruku Partizanu, koji je zadržao višak od četiri boda u odnosu na konkurente u grupi pred poslednja dva kola. Takođe, crno-beli od 18:45 gostuju Gentu, pa će u Beligiji imati priliku da dodatno uvećaju bodovni saldo.