TOPOVI PONOVO GRUVAJU: Arsenal NOKAUTIRAO i Lester! (VIDEO)

30.10.2021

13:44

Fudbaleri Arsenala nadigrali su Lester na stadionu "King Pauer" u okviru 10. kola Premijer lige rezultatom 2:0 (2:0).

Fudbaleri Arsenala slave gol protiv Lestera

"Tobdžije" su veći deo posla rešila već nakon 20-ak minuta susreta. Gabrijel je postigao vodeći gol u 5. minutu, dok je prednost gostiju duplirao Smit-Rouv u 18.

"Lisice" su se trudile da se vrate u meč, ali je na golu londonskog kluba blistao golman Ramsdejl koji se potrudio da mreža Arsenala ostane netaknuta.

Klub sa "Emirata" je tako stigao do pete prvenstvene pobede, pa je nastavio proboj ka vrhu tabele, dok je Lester nakon deset odigranih rundi osvojio 14 bodova.