TOBDŽIJE SE IŠČUPALE U NADOKNADI: Lakazet doneo bod Arsenalu protiv Kristal Palasa! (VIDEO)

18.10.2021

21:12

Fudbaleri Arsenala remizirali su sa Kristal Palasom rezultatom 2:2(1:0) u okviru 8. kole engleske Premijer lige.

Detalj sa meča Arsenal - Kristal Palas

Meč na "Emiratima" obilovao je preokretima. Obamejang je doneo rano vođstvo "Tobdžijama", ali su Benteke i Eduard u drugom poluvremenu bili precizni za 1:2.

U nadoknadi vremena, Lakazet je pogodio mrežu rivala, čime je domaćinu doneo važan bod.

Srpski internacionalac Luka Milivojević odigrao je 67 minuta za goste, pre nego što ga je zamenio Kujate.

"Tobdžije" su trenutno 11. sa 12 bodova i imaju tri više od Palasa, koji je 14. na tabeli.