Silađi nastavio da rešeta, TSC srušio Proleter

petak, 5. 6. 2020.| 20:52

0

U prvoj utakmici 28. kola Linglong Superlige Srbije TSC je u gostima bio bolji od Proletera iz Slane Bare rezultatom 3:1 (1:0).

Starsport
Fudbaleri TSC-a

Ponovo je strelac bio Vladimir Silađi koji je zadržao prvo mesto na listi strelaca sa 16 postignutih pogodaka. Iza njega je odmah Nenad Lukić, koji je u meču protiv Proletera i doveo TSC u vođstvo.

U 6. minutu je bio siguran izvođač jedanaesterca koji je skrivio defanzivac domaćih Aleksandar Andrejević.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo pogodaka, a posle devet minuta igre u nastavku Proleter je izjednačio.

Branislav Jovanović je doneo egal u utakmicu. Ali, već u 66. minutu Vladimir Silađi je doneo novo vođstvo TSC-u. Tu je meč bio prelomljen, a u 84. je trijumf gostiju potvrdio Đuro Zec, najbolji fudbaler prethodne runde u Superligi.

GROBARI U DELIRIJUMU: Partizanu otvoren put do Lige Evrope
"GROBARI" U DELIRIJUMU: Partizanu otvoren put do Lige Evrope
0
VLADICA, GOSPODIN KAKAV SE NE RAĐA: Zvezdine legende se emotivnim rečima oprostili od čoveka koji je Zvezdu odveo na krov sveta!