(VIDEO) DRAMA U GRUPI I: Turci šokirali Hrvate, Island bolji od Ukrajine

05.09.2017

21:24

Fudbalska reprezentacija Španije pobedila je na gostujućem terenu Lihtenštajn sa 8:0 u Grupi G kvalifikacija za SP 2018.

Tosun je doneo pobedu Turcima

Po dva gola za "crvenu furiju" postigli su Alvaro Morata i Jago Aspas, a među strelce su se upisali i Serhio Ramos, Isko, David Silva, kao i Maksimilijan Gopel, koji je postigao autogol.

Italija je pobedila Izrael sa 1:0, a gol je postigao Ćiro Imobile u 53. minutu.

Makedonija i Albanija su odigrale nerešeno 1:1. Gosti su poveli u 53. minutu preko Odisea Rošija, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Trajkovski u 78. minutu iz penala.

Španija je prva na tabeli sa 22 boda, Italija ima 19, a Albanija 13 bodova. Izrael je četvrti sa devet, Makedonija je sakupila sedam, a Lihtenštajn je bez bodova.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Fudbaleri Turske su u grupi I pobedili su na svom terenu Hrvatsku sa 1:0 golom Dženka Tosuna u 75. minutu.

Finska je u Skadru pobedila tzv. selekciju Kosova golom Temua Pukija u 83. minutu.

Island je kao domaćin pobedio Ukrajinu sa 2:0 golovima Gilfija Sigurdsona u 47. i 66. minutu.

Hrvatska je prva na tabeli sa 16 bodova, koliko ima i drugoplasirani Island. Turska i Ukrajina imaju po 14 bodova, Finska ima sedam, a Kosovo na poslednjem mestu ima jedan bod.