BOGDAN DVOCIFREN U PORAZU ATLANTE! Vašington NEMILOSRDNO ustrelio "jastrebove"! (VIDEO)

14.01.2024

04:53

Ubedljiv poraz doživeo je Bogdanovićev tim od Vizardsa.

Košarkaši Atlante Hoksa su na svom parketu izgubili od Vašingtona rezultatom 99:127 i upisali četvrti poraz u poslednjih pet mečeva.

Kapiten srpske reprezentacije Bogdan Bogdanović proveo je na terenu nešto manje od 24 minuta i postigao 14 poena uz tri skoka, dve asistencije i tri ukradene lopte. Bogi je iz igre šutirao 5/13, od toga 3/8 za tri i pogodio jedno slobodno bacanje iz isto toliko pokušaja.

Atlanta je od sredine prve četvrtine konstantno bila u zaostatku, tako da se može reći da je Vašington rutinski dobio ovu utakmicu.

Na poluvremenu, Vizardsi su imali 11 poena viška, 58:47, a najveću razliku imali su u poslednjoj četvrtini kada su u dva navrata imali maksimalnih 30 poena prednosti.

Tim iz prestonice je do pobede predvodio raspoloženi Kajl Kuzma sa 29 poena uz šest skokova i četiri asistencije, dok je Džordan Pul dodao 20, a Deni Avdija 19 poena.

Kod "jastrebova", Trej Jang je ubacio 21 poen uz dva skoka i deset asistencija, Sadik Bej je dodao 16, a Dežonte Marej 13 koševa.

Za Atlantu nema predaha, jer već u ponedeljak od 21.30 igraju novi meč kod kuće, kada dočekuju San Antonio Sparse, dok će istog dana Vašington ugostiti najslabiji tim lige Detroit Pistonse.