"UBICA" GOLMANA SE VRATILA! Toni izašao iz "zatvora" i PREKINUO agoniju Brentforda!

20.01.2024

20:44

Fudbaleri Brentforda savladali su Notingem forest rezultatom 3:2 u 21. kolu Premijer lige.

Posle pet uzastopnih premijerligaških poraza, fudbaleri Brentforda su konačno ostvarili trijumf u prvenstvu.

Duel na "Gteč komjunitiju" obeležio je povratnik u tim Ajvan Toni, koji je ponovo zaigrao za "pčelice" nakon osmomesečne suspenzije zbog nedozvoljenog klađenja, a navijači su ga dočekali na spektakularan način.

Nije Toniju dugo trebalo da se privikne na tim, već na prvom meču nastavio je po oprobanom receptu, nastavivši gde je stao do suspenzije, pošto je na isteku 9. minuta doneo domaćinu izjednačenje. Prethodno su "šumari" poveli u trećem minutu, pogotkom Danila.

Ajvan Toni je zatresao mrežu čim se vratio na teren

Totalni preokret i prednost Brentfordu obezbedio je Ben Mi u 59. minutu, kada je zatresao mrežu, međutim, samo šest minuta kasnije usledilo je novi šok za domaće, pošto je Kris Vud poslao loptu u mrežu za 2:2.

Junak trijumfa "pčelica" bio je Mopaj, pogodivši za novo vođstvo svog tima u 68. minutu, što se na kraju ispostavio konačan rezultat.

Brentford je sada na 14. poziciji sa 22 boda, dok je Notingem Forest dva mesta slabije rangiran i ima 20 poena.