VOŽDOVAC NAPADA EVROPU: Superzvezde Novog Pazara pale sa Krova!

02.10.2023

21:10

"Zmajevi" raširili krila i upisali nova tri boda.

Fudbaleri Voždovca

Fudbaleri Voždovca pobedili su kao domaćini Novi Pazar rezultatom 1:0 u meču 10. kola Superlige Srbije.

Strelac gola za pobedu domaćina bio je Estonac Bogdan Vastsuk u 74. minutu. Adem Ljajić je odigrao ceo meč za Novi Pazar, dok su veći deo drugog poluvremena za goste odigrali i Sejduba Suma i Marko Šćepović, ali nisu pomogli klubu da izbegne poraz.

Trećom pobedom u sezoni Voždovac je skočio na sedmo mesto sa 12 bodova, dok je Novi Pazar ostao 11. sa 10 bodova.

U narednom kolu Voždovac će u goste Čukaričkom, dok će Novi Pazar biti domaćin Vojvodini.