IZNENAĐENJE U ŠPANIJI: Viljareal posle preokreta ŠOKIRAO Real u Madridu!

08.04.2023

23:08

Sjajan duel "žute podmornice".

Fudbaleri Viljareala slave gol

Fudbaleri Viljareala su došli do neočekivane pobede, pošto su u gostima savladali ekipu Real Madrida sa 3:2 u meču 28. kola španske Primere.

Samo par dana nakon senzacionalne pobede od 4:0 protiv Barselone, Real je doživeo šokantan poraz, nakon kog je trka za titulu i završena, ukoliko se do sada i dovodilo u pitanje.

Poveo je domaćin, nakon što je Pau Tores postigao autogol u 16. minutu meča, ali je Samuel Čukvueze izjednačio u 39.

U nastavku je Real ponovo prvi stigao do pogotka, nakon što je Vinisijus Žunior u 48. minutu postigao gol, ali je Viljareal ponovo izjednačio, kada je Morales u 70. pogodio mrežu Tiba Kurtoe. Veliko slavlje je gostima doneo Samuel Čukvueze, svojim novim golom u 84. minutu.

Posle ovog meča, Madriđani se i dalje nalaze na drugom mestu, sa 59 osvojenih bodova, dok je gost stigao do petog mesta na tabeli Primere, pošto sada imaju 47 sakupljenih bodova.