ŠOK U RIMU: Atalanta slavila na Olimpiku, Imobile "ukrao" gol Sergeju!

11.02.2023

22:41

Srbin bio u idealnoj šansi da savlada Huana Musoa, ali je iskusni napadač bio sebičan.

Fudbaleri Lacija poraženi su na svom Olimpiku od Atalante, u poslednjem meču subotnjeg programa 22. kola Serjie A rezultatom 0:2 (0:1).

Golove za "boginju" iz Bergama postigli su Davide Zapakosta nakon fantastičnog udarca u 23. i mladi 20-godišnji danaski internacionalac Rasmus Hejlund na asistenciju Nigerijca Ademole Lukmana u 65. minutu.

Tragičar u domaćem timu je kapiten i golgeter Ćiro Imobile, promašio je dve velike šanse, u prvom poluvremenu kada je kod 0:0 "ukrao" loptu Sergeju Milinkoviću-Saviću, u drugom poluvremenu je kod 0:1 ponovo izašao sam ispred Huana Musa, ali je u obe situacije argentinski golman sjajno reagovao.

Nakon večerašnjeg susreta Atalanta je na trećem mestu sa 41. bodom, Lacio je šest sa dva manje.