NEDOVIĆ POSLE DEMOLIRANJA FINACA: Zaslužili smo ovoliku pobedu!

05.09.2022

21:26

Oglasio se posle ubedljive pobede.

Nemanja Nedović na duelu protiv Finaca

Košarkaši Srbije deklasirali su Finsku rezultatom 100:70 u okviru 3. kola grupe D Evropskog prvenstva u košarci.

Sjajnu partiju za Orlove pružio je Nemanja Nedović, koji nije krio zadovoljstvo ubedljivom pobedom.

Da li sam iznenađen? Možda malo, nije realno baš 30 poena razlike, ali s obzirom na to kako smo ušli i odigrali celo prvo poluvreme, nismo nezasluženo dobili. Igrali smo jako 40 minuta, pogotovo u odbrani i to je recept za dalje. Drago mi je što se nismo opustili, oni su počeli malo da biju, a zadržali smo prednost.

Sva desetorica košarkaša Srbije, koji su igrali protiv Finske, upisala su se u listu strelaca.

- Imamo igrače, ko god uđe doprinosi. Fale Milutinov i Marinković, Mile je uneo novu energiju, a Vanju čekamo jer je važan šraf. Mi nosimo igru dok oni nisu tu i to je to. Selektor je na poluvremenu rekao da je bio zadovoljan.