SEVILJA SLAVILA POSLE LUDOG MEČA: Goleada i NESTVARAN PREOKRET u Vigu!

12.04.2021

21:38

Fudbaleri Sevilje pobedili su Seltu u Vigu sa 4:3 u utakmici 30. kola španske LaLige.

FK Sevilja

Izabranici Đulena Lopetegija su u drugom poluvremenu nadoknadili minus iz prvog i upisali važnu pobedu, pošto su sada na samo šest bodova manje od lidera Atletiko Madrida.

Poveli su Andalužani preko štopera Žila Koundea, ali je za samo četiri minuta Jago Aspas "okrenuo" rezultat.

Fernando je poravnao, pre nego što je domaćin na odmor otišao sa prednoću zahvaljujući golu Braisa Mendesa.

Ipak, u nastavku Sevilja nije klonula.

Ivan Rakitić i Papu Gomes su napravili novi preokret i Sevilja je slavila na teškom gostovanju.