LUDILO U BUNDESLIGI: Nastasić tone sve dublje, PUKLA SEDMICA u Leverkuzenu, FRAJBURG ŠOKIRAO DORTMUND!

06.02.2021

17:03

Još jedno krajnje veselo kolo viđeno je u Nemačkoj.

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena slavili su 5:2 kod kuće protiv Štutgarta

Prvi meč dana odigrali su Augsburg i Volsfburg, gde su gosti preko ogromnog Vuta Veghorsta stigli do pobede od 2:0.

Holanđanin se najpre upisao u strelce u 38, da bi u 59. minutu asistirao Bakuu za konačan rezultat.

Matija Nastasić i njegov Šalke ostali su prikucani za dno Bundeslige posle novog poraza od Lajpciga rezultatom 3:0.

Šalke i Matija Nastasić uveliko su na putu ka "Cvajti"

Strelci su bili Mukijele u 45, Sabicer u 73, i Orban u 87. minutu.

Fudbaleri Majnca iskoristili su prednost igrača više pa su došli do minimalnog trijumfa kod kuće protiv Union Berlina.

Jedini gol na meču postigao je Niakate, dok je crveni kod gostiju dobio Šloterbek.

Pravi šok viđen je na "Švarcvald" stadionu, gde je domaćin Frajburg savladao teško favorizovanu Borusiju iz Dortmunda rezultatom 2:1.

Prvi gol na meču postigao je Vu-Jong Jeong u 49 minutu, dok je Šmid duplirao prednost tri minuta kasnije.

Počasni gol za "milionere" postigao je Mukoko u 76. minutu.

Utakmica kola bez sumnje je odigrana između Bajera i Štugarta u Leverkuzenu, gde je domaćin pobedio 5:2.

Demirbaj je doneo "apotekarima" prednost u 18. minutu, dok je dva metra visoki Srbin iz redova Štugarta Saša Kalajdžić stupio na teren u 22. posle povrede zvezde tima Nikolasa Gonzalesa.

Saša Kalajdžić bio je dvostruki strelac protiv Leverkuzena

Demirbaj je posle toga nastavio dominaciju, pa se nadovezao na samog sebe sa još jednim golom u 31.

Upravo je Kalajdžić najpre dao nadu svom timu u 50. minutu, ali, ona nije potrajala, pošto je Bejli već u 56. doneo prednost od 3:1 Leverkuzenu.

Virc se pobrinuo da poveća rezultat na 4:1 u 68, dok je sjajni Saša upisao svoj drugi pogodak u 77.

Demaraj Grej stavio je tačku na meč pogotkom u 84. minutu.