DORTMUND NA KOLENIMA: Menhengladbah RAZBIO "Milionere"!

22.01.2021

21:30

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha savladali su imenjaka iz Dortmunda sa 4:2 u okviru 18. kola Bundeslige.

Fudbaleri Borusije Menhengladbah

Ovim trijumfom popularni Menš prestigao je Dortmund na tabeli nemačkog šampionata.

Domaćin je poveo Nika Elvedija u 11. minutu, a tome je prethodio poništen gol u 2. minutu zbog faula Nojhausa. Ipak, do 28. minuta sjajni Holand postiže dva gola i donosi potpuni preokret.

Menhengladbah do kraja prvog poluvremena stiže do izjednačenja, a strelac je opet bio Elvedi.

Na startu drugog dela utakmice Bensebaini donosi novu prednost Menšu, a konačnih 4:2 postavlja Tiram.