SLS: Istorijska pobeda za Dinamo, bez golova na "krovu"!

26.08.2018

21:51

Prvu pobedu u istoriji elitnog srpskog ranga ostvario je vranjanski Dinamo nad Zemunom 1:0 golom Željka Dimitrova, dok su bez golova "na krovu" odigrali Voždovac i subotički Spartak.

RepublikaFoto: youtube.com/RTV Focus Vranje
Antić zabeležio pobedu sa Vranjancima!

Čovek odluke bio je Željko Dimitrov u 46. minutu, koji je doveo Dinamo do prve pobede u elitnom rangu takmičenja, a videli smo čak dva crvena kartona.

Fudbaler Vranjanaca Nikola Đurić i igrač gostiju Stevan Luković "pocrveneli" su u istom, 82. minutu igre.

Voždovac je na svom terenu remizirao protiv Spartaka iz Subotice, bilo je 0:0. U ne tako interesantnom meču videli smo terensku inicijativu domaće ekipe, ali nedostajalo je više konkretnijih prilika.

Rezultati i strelci 6. kola:

Bačka - Radnik 1:0 (Gavrić 25)

Rad - Mladost Lučani 1:1 (Marinković 13 - Jovanović 33)

Radnički Niš - Napredak 3:3 (Stanisavljević 44 penal, Haskić 75 penal, Pankov 80 - Samuel 29, Vukanović 71, Ndaje 86)

Crvena zvezda - Čukarički 2:1 (Srnić 53, Gobeljić 71 - Tedić 67)

Proleter - Vojvodina 0:1 (Eze 47)

Mačva - Partizan 1:3 (Gavrić 36 - Nikolić 68, Pantić 81, Gomeš 87)

Dinamo Vranje - Zemun 1:0 (Dimitrov 46)

Voždovac - Spartak 0:0