NA "MARADONI", MUK! Atalanta BLICKRIGOM srušila Napoli (VIDEO)

04.12.2021

22:01

Pravi fudbalski spektakl viđen je u Napulju, gde su domaći, na svom stadionu "Dijego Armando Maradona" zabeleželi poraz od Atalante i to rezultatom 3:2 u okviru 16. kola italijanske Serije A.

FK Atalanta

Ova goleada počela je u sedmom minutu kada je Malinovski sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora pogodio gol Ospine.

Atalanta je nastavila sa pretnjama ali nisu uspeli da zadaju završni udarac domaćinu. Kazna za promašaje usledila je u 40. minutu kada je mrežu gostiju zatresao Pjotr Zjelinski.

Na startu drugog dela igre desio se preokret, dva minuta bilo je potrebno Mertensu da iz kontre rutinski savlada Musoa na veliku radost domaćih navijača koji su se u nastavku nadali potpunom preokretu.

Međutim, Atalanta se nije predavala, naprotiv, u pet minuta uspeli su u potpunosti okrene rezultat u svoju korist.

Najpre je Demiral u 66. minutu poravnao rezultat na 2:2, a u 71. je Frojler posle sjajne akcije po levoj strani precizno pogodio donji desni ugao i ućutkao ceo stadion u Napulju.