LUDNICA U BERGAMU: Milan umalo prosuo tri gola prednosti protiv Atalante!

03.10.2021

20:45

Fudbaleri Milana zabeležili su šesti trijumf u sedmom kolu Serije A, pobedom protiv Atalante rezultatom 3:2.

Igrači Milana slavili protiv Atalante

Dovoljno je bilo jedno poluvreme da "rosoneri" dupliraju svoju prednost. Sjajan početak Milana, a mreža domaćina se zatresla već u prvom minutu kada je gol postigao Kalabrija.

Pred sam kraj prvog dela Milan postiže i drugi gol, a strelac je ovoga puta bio Tonali.

"Rosoneri" su postigli i treći gol u finišu duela preko Rafaela Leaa, ali tim iz Bergama se do samog kraja utakmice ipak nije tek tako predao!

Golovima Zapate i Pašalića vratili su se u meč, međutim, nije bilo više vremena...

Milan je u ovom trenutku drugi na tabeli Serije A, odmah iza lidera Napolija koji je zabeležio svih sedam trijumfa iz isto toliko mečeva.