KOSTIĆ OKAJAO GREHE: Srbin sjajnim golom načeo Štutgart, ali slavlje je prerano počelo!

12.09.2021

16:12

Fudbaleri Ajntrahta i Štutgarta remizirali su rezultatom 1:1, u okviru četvrtog kola Bundeslige, a jedini pogodak za tim iz Frankfurta je bio delo srpskog reprezentativca Filipa Kostića.

Filip Kostić u dresu Ajntrahta

Ajntraht je poveo preko Filipa Kostića u finišu meča, međutim to nije bilo dovoljno da stignu do pobede.

Srbin je letos tražio transfer u Inter, zbog čega je i kažnjen, ali je opravdao svoj "greh" 11 minuta pre kraja meča.

Utakmicu je počeo kao rezerva, ali je zatresao mrežu sjajnom dijagonalom po zemlji sa leve strane.

Činilo se da je meč gotov kada je štoper Štutgarta Anton dobio crveni karton u 82. minutu, i da će domaćin rutinski stići do tri boda.

Međutim, igrači Ajntrahta su prerano počeli da slave, a "švabe" su iskoristile ukazanu priliku i dva minuta pre kraja golom Marmuša posle dosta sreće stižu do boda.