IZ DVOJKE U KECA: Lukavac slavio, crveni karton ključan detalj meča!

03.10.2022

13:12

U 4. kolu Gradske lige Valjeva, Lukavac je dočekao ekipu Mladosti. Videli smo sedam golova na ovom meču koji je završen pobedom domaćina rezultatom 4:3

Mladost Valjevska Kamenica

Gosti iz Valjevske Kamenice odlično ulaze u susret, željni da osvoje sva tri boda posle dva poraza u nizu. Već u 11. minutu, odličnim golom, Stefan Nastić dovodi Mladost u vođstvo. Četiri minuta kasnija mladi Ivanović duplira prednost svog tima. Odličnu ofanzivnu igru krunisao je Nikola Avramović u 31. minutu novim golom za goste. Domaćin na konopcima uspeva u 41. minutu da smanji rezultat na 3:1.

U 42. minutu odigrao se ispostaviće se na kraju najbitniji trenutak meča. Posle koškanja, direktan crveni karton dobija šesnaestogodišnjak i strelac drugog gola za goste Stefan Ivanović.

Od starta drugog poluvremena domaći, brojčano nadmoćniji, imaju sve više prilika pred golom Nemanje Ivanovića. Odolevala je odbrana Mladosti do 74. minuta kada je rezervista Radovanović smanjio na 3:2. Tri minuta kasnije, Filip Stojanović poravnava rezultat na 3:3. Kada su mnogi mislili da će to biti konačan rezultat na meču dešava se veliki preokret. Rezervista Stojanović u poslednjim trenucima meča donosi pobedu Lukavcu i postavlja krajnji rezultat susreta na 4:3.

Lukavac - Mladost 4:3 (1:3)

Lukavac: Srećković, S. Davidović (od 65' Gigov), F. Stojanović, Đ. Davidović, Branković, D. Jovanović, I. Jovanović (od 65' Radovanović), Petrović (od 23' V. Davidović), Marković (od 65' Lj. Stojanović), Petrović (od 52' Jevtić), Matić.

Mladost: Ivanović, Jovanović (od 28' D. Ivanović), B. Živanović, N. Živanović, Popović, Simić, Avramović, Nastić, J. Živanović (od 78' Janković)