OBRADOVIĆ ZADOVOLJAN TRIJUMFOM! Trener Partizana OTKRIO šta je PRESUDILO!

02.01.2024

22:34

Crno-beli opravdali ulogu favorita i upisali novi evroligaški trijumf.

Košarkaši Partizana zabeležili su novu pobedu u Evroligi, ovog puta u 18. kolu protiv Asvela rezultatom 90:77 i na najbolji način otvorili 2024. godinu!

Crno--beli su bili apsolutno dominantni, pa su u jednom trenutku imali i maksimalan 31 poen prednosti.

Boljom igrom u poslednjoj četvrtini, francuski tim je uspeo da smanji i donekle ublaži poraz u Štark areni.

Kevin Panter

Najtrofejniji evropski stručnjak izneo je viđenje meča za TV Evrolige:

- Poslednja četvrtina je prirodna stvar. Čestitam igračima, hvala navijačima na neverovatnoj podršci. Agresivna odbrana i individualni kvalitet su presudili - rekao je Obradović.

Kapiten kluba iz Humske, Kevin Panter takođe je pričao o Asvelu, ali najavio je i meč sa Crvenom zvezdom Meridianbet, koji čeka ekipu za dva dana.

- Fokus je bio sjajan, bilo je bitno početi 2024. godinu sa pobedom. Žestoku utakmicu očekujemo protiv Zvezde, moramo biti koncentrisani - dodao je Panter.

Partizan je sada na skoru od 10 pobeda i osam poraza, dok je Asvel pretrpeo 16. poraz u sezoni, uz samo dva trijumfa.