VERONA VIDI OPSTANAK: Lazović i Mitrović NA TERENU!

10.03.2024

15:30

Reprezentativci Srbije dali svoj doprinos.

Fudbaleri Verone

Fudbaleri Verone savladali su ekipu Lećea na gostovanju rezultatom 1:0 u 28. kolu italijanske Serije A.

Igrači Verone su bolje počeli meč, imali više udaraca ka golu i u 17. minutu to i krunisali. Mihel Folorunš je postigao, ispostaviće se jedini pogodak na meču.

Bilo je vrlo napeto u prvom poluvremenu u Pulji. VAR soba poništila je jedanesterac za domaćina, pre toga je Roberto Daversa zbog prigovora dobio crveni karton.

Reprezentativac Srbije Darko Lazović je odigrao 75. minuta za ekipu Verone i tada ga je zamenio Stefan Mitrović.

Verona je drugim trijumfom u nizu pobegla iz opasne zone i sada se nalazi na 13. poziciji šampionata.

Što se otalih mečeva u italijanskoj Seriji A tiče, na programu su danas još sureti Milan - Empoli, Juventus - Atalanta i Fiorentina - Roma, dok će u ponedeljak snage omeriti Lacio i Udineze.