FULAM MOŽE I BEZ MITROVIĆA: "Kolibari" PONIZILI "lisice" (VIDEO)

08.05.2023

19:18

Rapsodija na Krejven kotidžu.

Fudbaleri Fulama savladali su Lester u duelu 35. kola Premijer lige u kome smo videli osam golova - 5:3.

Počelo je već u desetom minutu golom Vilijana, nadovezao se osam minuta kasnije Karlos Vinisijus, da bi u samom finišu prvog poluvremena za 3:0 pogodio Tom Kerni. Škotlanđanin je bio strelac i četvrtog gola za Fulam (51. minut), da bi goleadu domaćih presekao Harvi Barns u 59. minutu kada je smanjio na 4:1.

Mogao je Lester da smanji na dva gola zaostatka, ali je Džejmi Vardi u 66. minutu promašio penal. Kazna je stigla u vidu gola Vilijana u 70. minutu.

A kada su domaći u svojim glavama već upisali pobedu, "lisice" su došle do još dva gola. Džejms Medison je realizovao penal u 81. minutu, a Barns je postavio konačan rezultat u 89. minutu.

Fulam je tako persekao niz od tri poraza i na desetom mestu ima 48 bodova, a Lester je 16. sa 30 koliko imaju i Lids i Notingem forest koji je prvi ispod crte.