KEJN I DRUGARI SU RADODAJKE: Nema kome nisu dali bodove (VIDEO)

18.03.2023

18:04

"Pevci" prokockaju svaku šansu koja im se ukaže.

Fudbaleri Sautemptona slave gol protiv Totenhema

Okrnjeno 28. kolo Premijer lige nastavljeno je utakmicama koje su igrane u subotu od 16 časova.

Od četiri odigrana meča, na dva su viđene prave goleade.

Sautempton je do boda protiv Totenhema stigao u sudijskoj nadoknadi meča koji je završen 3:3.

"Pevci" su u nadoknadi prvog poluvremena poveli preko Pedra Pora, a već u prvom minutu nastavka je Če Adams poravnao rezultat.

Hari Kejn i Ivan Perišić su golovima u 65. i 75. minutu doveli Totenhem na korak do pobede, a u 77. je nadu Sautemptonu vratio Teo Volkot. Bod domaćinu je u trećem minutu nadoknade vremena doneo Džejms Vord-Praus pogotkom sa bele tačke.

Rezultatom 4:2 je Lids na strani savladao Vulverhempton.

Gosti su imali čak tri gola prednosti do poslednjih 25 minuta, ali su Honi i Kunja uneli neizvesnost u meč. Međutim, izostao je totalni povratak u utakmicu, pa je Lids pobedu potvrdio u sedmom minutu nadoknade pogotkom Rodriga.

Jedini domaćin koji je slavio bila je Aston Vila, koja je sa ubedljivih 3:0 pobedila Bornmut.

Na kraju, bodove su podelili Brentford i Lester, koji su odigrali 1:1.