NICA I KELN PODELILI BODOVE: Meč u senci divljanja nemačkih huligana! (VIDEO)

08.09.2022

19:40

I druga utakmica "grupe D" Lige konferencija je okončana.

Fudbaleri Partizana sa gostovanja u Češkoj Republici vraćaju se sa jednim bodom. U neverovatnom susretu crno-beli su nakon dva gola zaostatka i igrača manje na terenu uspeli da stignu do preokreta i čini se da je do "slađeg boda" na kraju stigao domaći tim.

I drugi meč ove grupe okončan je bez pobednika. Nica i Keln odigrali su 1:1, ali je sam susret ostao u senci velikih incidenata koje su izazvali navijači gostujuće ekipe.

Kada je reč o samom susretu gosti su pogotkom Stefena Tigesa u 19. minutu stigli d prednosti, a li je poravnanje i bod domaćinu doneo iz jedanaesterca Endi Delort u 62. minutu.

U 2. kolu "grupe D" Lige konferencija Partizan će na stadionu u Humskoj ulici 15. septembra dočekati ekipu Nice, dok će se istog dana sastati Keln i Slovacko.