Pako heroj Dortmunda u goleadi: Nastasić presedeo pobedu Šalkea

06.10.2018

15:38 >> 15:44

Pako Alkaser je čovek koji je obeležio sedmo kolo nemačke Bundeslige, iako ima još utakmica da se igra.

Navijači Borusije Dortmund

Španac je postigao het-tik u pobedi Borusije Dortmund protiv Augzburka.

Gosti su poveli u 22.minutu preko Finbogasona. Španac je prvi gol postigao u 62.minutu za izjednačenje. Augzburg je ponovo poveo deset minuta kasnije preko Maksa, da bi Alkaser u 80.minutu ponovo izjendačio. „Milioneri“ su svega četri minuta kasnije poveli prvi put na meču u 84. Minutu, da bi Gregoriš tri minuta izjednačio na 3:3. Čovek odluke, pogađate, bio je Pako Alkaser koji je obezbedio pobedu domaćinima u 96. minutu meča.

Šalke je u gostima Dizeldorfu zabelefio pobedu od 2:0, golovima Mekkina i Burgastalera. Matija Nastasić je ceo meč u dresu Šalkea posmatrao sa klupe.

Hanover je na domaćem terenu savladao Študgart 3:1, dva gola je za domaću ekipu savladao Vud a jednom je pogodio Bebou, dok je jedini strelac za goste bio Gomez.

Mainc i Herta su odigrali meč bez golova.