BEBA STARA SVEGA TRI NEDELJE PRONAĐENA MRTVA! Majka osumnjičena za zločin!
Četiri dana nakon smrti bebe, majka pokušala sebi da oduzme život.

Foto: pexels.com
Nemačka policiji sumnjiči ženu (32) da je u ponedeljak 22. maja ubila svoju bebu, staru svega tri nedelje.
Lekari Hitne pomoći intervenisali su pre pet dana u stanu osumnjičene kod Hamburga, ali za bebu nije bilo spasa. Iako nije saopšteno kako je dete preminulo, izvor iz istrage je otkrio da je u stanu pronađen bodić i dečije ćebe sa tragovima krvi.
Iz policije su samo potvrdili da se majka sumnjiči za smrt deteta, ali nisu dali više informacija.
Kako prenosi Bild, u petak je Hitna pomoć ponovo intervenisala u stanu, a navodno je majka pokušala da izvrši samoubistvo. Nakon toga majka je odvedena u bolnicu, a očekuje se da uskoro bude saslušana.
U ovom trenutku motiv za ubistvo nije poznat.
Komšije osumnjičene kažu da je u pitanju fina žena, koja već godinama živi u zgradi sa suprugom i sinom (2).
- Žive u stanu na 8. spratu. Češće sam pričala sa njom, nego sa njenim suprugom. Čak mi je pričala i o porođaju. Ovde su živeli neke dve godine - rekao je jedan od komšija.
Drugi je rekao da je kobnog dana suprug osumnjičene bio na poslu.
- Brinula je o bebi, bila je devojčica. Često sam je viđao i pre porođaja - rekao je drugi komšija.
Bonus video:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Komentari (0)