ŠAMAR MESIJU! Ovako ga niko nije ponizio!

29.10.2021

20:18

Pari sen Žermen gubi na poluvremenu, a sjajni Argentinac je zamenjen nakon prvih 45. minuta.

Leu Mesiju ne cvetaju ruže na Parku Prinčeva

Pari sen Žermen gubi na poluvremenu od ekipe Lila sa 1:0, a najveće pojačanje Svetaca Lionel Mesi zamenjen je već nakon prvih 45 minuta.

Da stvar bude gora, trener Maurisijo Poketino rešio je da šansu da možda i najomraženijem fudbaleru Lea Mesija, čoveku koji ne igra za selekciju Argentine upravo zbog Mesijevog stava da nije dobar za timski duh, Mauru Ikardiju.

Da li će mlađi Argentinac uspeti da izvuče PSŽ do kraja utakmice ostaje nam da vidimo, ali jedno je sigurno, Leo Mesi još uvek nije postigao gol u francuskom šampionatu.