KAKAV BLAM, STRAŠAN BLAM: Golmanu Novog Pazara se smeje cela Evropa!

21.10.2021

17:27

Ove večeri odigran je zaostali meč 14. kola Superlige Srbije u kojem su snage odmerili Napredak i Novi Pazar u Kruševcu. Meč je završen rezultatom 1:1 (0:0). A svakako će ovaj duel ostati upamćen po neverovatnom kiksu golamana Novopazaraca Nikole Vujanca.

U 80. minutu je jedan fudbaler domaćih centrirao sa desne strane, a Petar Kunić je glavom šutirao.

Lopta je išla pravo u Vujanca, ali mu je prošla kroz ruke i noge i ušla u gol.

Novopazarci su na megdan Napretku došli sa novim trenerom Draganom Radojičićem, koji je nasledio Kenana Kolašinca.

Gosti su već u desetom minutu ostali sa desetoricom jer je Nemanja Mladenović dobio direktan crveni karton posle oštrog faula. Ipak, domaći nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost.

Poveli su Novopazarci posle prelepog gola Stefana Lončara. Posle odbijene lopte crnogorski fudbaler je šutirao iz prve i pogodio mrežu.

Međutim, konačan rezultat je postavljen u pomenutom 80. minutu.