LUDNICA U MOSKVI: Lesteru pripao triler protiv Spartak, utakmica za pamćenje - kiša golova!

20.10.2021

16:44

Fudbaleri Lestera savladali su Spartak iz Moskve na gostovanju u Rusiji rezultatom 4:3 u okviru trećeg kola grupne faze Lige Evrope.

Fudbaleri Lestera slavili u Moskvi

Rusi su ispustili čak dva gola prednosti, Spartak je poveo golovima Soboleva u 11. i Larsona u 44, da bi samo minut kasnije Patson Daka smanjio zaostatak "lisica".

I upravo se fantastični napadač iz Zambije istakao na ovom susretu pošto je u drugom poluvremenu postigao još tri gola.

Ređao je pogotke kao na traci 23-godišnji fudbaler u 48, 54. i 79. minutu, a Sobolev je u 86. ublažio poraz Moskovljana.