Alaves uz penal i poklon golmana do tri boda

subota, 9. 11. 2019.| 16:17

0

Fudbaleri Alavesa savladali su Valjadolid sa 3:0 na svom terenu i tako došli do jako važne pobede za nastavak trke u Primeri.

Ap photo
Još jedna pobeda za tim u plavom

Alaves je ovom pobedom preskočio Betis i otišao na šest bodova od zone ispadanja, dok su fudbaleri Valjadolida ispustili šansu da se popnu u gornji deo tabele.

Valjadolid je pogodio prečku u 20. minutu utakmice i propustio je šansu da povede, a šest minuta kasnije došla je kazna kada je Hoselu pogodio za vođstvo.

Može se reći da je Valjadolid sam sebe pobedio na ovom meču. Osim što je promašio svoje šanse, drugi gol ide na dušu golmana Masipa. On je bio u skoku sa Pinom, uspeo je da ispusti loptu i potom je upravo Pina smestio loptu njemu iza leđa.

Poslednji pogodak delo je nekadašnjeg napadača Arsenala i Deportivo La Korunje Lukasa Pereza sa bele tačke.

VRAĆA SE U SERIJU A: Baloteli pred potpisom