GRUJIĆ ODNEO POBEDU U SRPSKOM DERBIJU: Povreda je prošlost, proradio Marko!

08.12.2018

19:31

Fudbaleri Herte savladali su Ajntraht iz Frankfurta rezultatom 1:0, a strelac je bio srpski fudbaler Marko Grujić koji je doneo važnu pobedu svom timu, ali ovim golom je uspeo da slavi u srpskom derbiju.

Herta bolja od Ajntrahta

Nedavno se bivši igrač Crvene zvezde oporavio od povrede, a sada je to krunisao pogotkom glavom nakon kornera u 40. minutu.

Starteri kod tima iz Frankfurta su bili Jović i Kostić, dok je Gaćinović ušao u finišu utakmice. Srpski fudbaleri su odigrali na svom nivou, ali nedostajalo im je više sreće za pobedu. Jović je imao jednu sjajnu priliku koju nije uspeo da kruniše golom.

Napadao je Ajntraht u drugom poluvremenu, bio je agresivniji, ali protivnička odbrana je odradila dobar posao.

Herta se pobedom izjednačila sa Ajntrahtom, koji drži 5. mesto sa 23 boda, a trijumf je važniji jer je ovo bio derbi dva tima koji se bore za Evropu.