ODLIČNA IGRA I UBEDLJIVA POBEDA: Sedmica Šantarovca na otvaranju nove sezone!

14.08.2023

20:47

Posebno se istakao Spasić u redovima domaćina.

Plavo-belo dobro stoji svima u Šantarovcu

Prvenstvo Međuopštinske lige Sever počelo je prethodnog vikenda, jedan od duela igran je u Šantarovcu gde je istoimeni sastav ugostio ekipu Jedinstva iz Duboke

Početno ispitivanje snaga na otvaranju nove sezone trajalo je nekih 15-tak minuta, oba tima su bila ravnopravna u posedu, bez prevelikog rizika na lopti.

Igrao se 18. minut kada je došlo do promene rezultata, ubacio je Krstić loptu u kazneni prostor Jedinstva, ona je stigla do Ilića čiji udarac kači jednog od odbrambenih fudbalera, vara golmana Pavlovića i stiže do mreže, 1:0 za Šantarovac.

Slavi se trijumf

Zaigrali su dosta bolje domaći od vodećeg pogotka, ali do odlaska na odmor nisu uspeli da uvećaju svoju prednost.

Od starta drugog poluvremena Šantarovac je u potpunosti diktirao tempo meča.

U periodu od 61. do 67. minuta čak tri puta se zatresla mreža golmana Jedinstva, pogađali su redom Dragan Spasić, Jovan Trifunović i Dejan Filipović, 4:0.

Seriju golova nastavio je Spasić do kraja meča, savladao je Pavlovića čak četiri puta na ovom meču, za konačnih 7:0 u korist Šantarovca

Šantarovac - Jedinstvo (Duboka) 7:0 (1:0)

Šantarovac: Živković, Ilić, Milutinović (od 70' Danković), Ristić, Jovanović, Krstić, Trifunović, Filipović, Stijović, Spasić, Marinković (od 72' Simijonović)

Jedinstvo: Pavlović, Nakić, Vasiljević, Milošević, Cokić, Marković, Jovanović (od 79' Bogosavljević), Cvetković, Kostić, Nikolić, Lekić

U sledećem kolu ekipa Šantarovca gostuje Vinorači, dok sastav Jedinstva dočekuje Mladost iz Končareva.