KROZ POČEKOVINU U ČETVRTOJ BRZINI: Ekipa iz Razbojne nastavila seriju uspeha!

Autor: Vladimir Vorih

24.04.2023

10:05

Sjajne rezultate ostvaruje ekipa iz Razbojne od marta meseca.

Prethodnu jesen fudbaleri Donjeg Kopaonika iz Razbojne okončali su sa svega pet trijumfa u okviru Druge rasinske okružne lige, a istovetni rezultat zabeležili su u samo šest odigranih mečeva u poslednjih mesec dana.

U 27. takmičarskoj rundi fudbaleri iz Razbojne gostovali su u Počekovini gde su se sastali sa domaćim Poljoprivrednikom, ekipom koju su u prvom delu šampionata ubedljivo savladali rezultatom 6:0.

Već u 15. minutu susreta Spasić je goste doveo do prednosti, a domaćin je potpuni debakl doživeo do odlaska na odmor kada su mrežu Radovića tresli Raičević u 37. i Kristijan Stojanović sedam minuta kasnije koji je postigao pogodak za TV špice.

Konačan rezultat susreta postigao je u 74. minutu Marko Spasić svojim drugim pogotkom.

Igralište u Počekovini

- Druga rasinska okružna liga, 27. kolo:

Poljoprivrednik (Počekovina) - Donji Kopaonik (Razbojna) 0:4 (0:3)

Stadion: FK Poljoprivrednik

Gledalaca: 80

Sudija: Dušan Stojanović

Strelci: Spasić u 15. i 74, Raičević u 37 i Stojanović u 44. minutu

Žuti kartoni: Kostić (Poljoprivrednik), Jevtić (Donji Kopaonik)

Poljoprivrednik (Počekovina): Radović, Batoćanin (N. Rakovac), Kostić, Komatović, Alurović, Milovanović (Lazarević), Palić (Mladenović), R. Rakovac (Krstić), Đokić, Todorović, Egerić (Ignjatović).

Donji Kopaonik (Razbojna): Virijević, Planiničić (Kostić), Stošković, Stojanović, Spasić, Raičević, Ž. Virijević (Vilimonović), M. Virijević, Jevtić, Radmanović, Lazić.

Narednog vikenda obe ekipe će biti slobodne, a u 29. prvenstvenom kolu Donji Kopaonik gostuje u Dublju ekipi Kamenorezca 76, dok će Poljoprivrednik ugostiti Jezero 2017 iz Zlatara.