NEUSPEŠNA HAJKA NA VUKOVE: Kraljevica slavila u Velikom Izvoru!

31.10.2022

12:41

U 11. kolu Zaječarske okružne lige u Velikom Izvoru igran je meč između Gradine i Kraljevice. Lider na tabeli ekipa Kraljevice slavila je rezultatom 2:1.

FSU Kraljevica

Kraljevica je upisala svoju jedanaestu uzastopnu pobedu na uvek neugodnom gostavanju u Velikom Izvoru.

Tvrda utakmica bez mnogo šansi pripala je izabranicima trenera Jugoslava Prvulovića.

U 17. minutu najbolji akter susreta, Stefan Radović, donosi vođstvo svojoj gostujućoj ekipi iz slobodnog udarca nakon kiksa golmana domaćih Mančića.

Pred sam kraj prvog poluvremena Žikić je poslao loptu u prostor Radoviću koji biva spretniji i brži od kompletne odbrane Graničara za 0:2.

Klupa Kraljevice

U 51. minutu nadu domaćima vratio je Željko Nedeljković golom iz slobodnog udarca sa same ivice kaznenog prostora za, ispostaviće se kasnije, konačnih 1:2.

Glavni sudija na ovom meču Aleksandar Matejić podelio je pet žuta i dva crvena kartona. Pred sam kraj meča pocrveneo je po jedan igrač iz oba tima zbog međusobnog sukoba.

Ovom pobedom ekipa Kraljevice je ostala na prvoj poziciji na tabeli. Prvi pratilac tim Trebiča remizirao je sa sastavom OFK 019, pa je zaostatak za prvim mestom sada četiri boda. Graničar je ostao na šestom mestu.

U narednom kolu FSU Kraljevica gostuje ekipi Osnića dok Graničar ide na megdan sokobanjskom Trebiču.

Graničar (Veliki Izvor) - FSU Kraljevica 1:2 (0:2)

Kraljevica: Miladinović (od 19' Stanojković), Brkić, Jelenković, Ćosić, Dinić, Shaffer (od 92' Tasev), M. Gligorijević, Radović, M. Žikić, Aleksić, Denić (od 83' Čikarić).

Graničar: Mančić, Stanković (od 82' Stojanović), Mitov, Petrović (od 46' Petković), Novković, Ignjatović, Marinković, Merdović (od 56' Krstić), Mašić (od 56' Grozdanović), Nedeljković, Cvetković.