ALEKSIĆ U POSLEDNJIM SEKUNDAMA SRUŠIO MALINIK: Deveta uzastopna pobeda Kraljevice! (FOTO GALERIJA)

17.10.2022

08:31

U devetom kolu Zaječarske okružne lige lider je gostovao u Podgorcu ekipi Malinik. Kraljevica je slavila rezutlatom 2:1.

Na samom startu viđena su dva brza gola. U 2. minutu ''hladan tuš'' za goste. Napadač domaćih Pantelić savladao je golmana Miladinovića ali je nakog postignutog gola već u narednom napadu napustio teren zbog povrede.

U 5. minutu najbolji strelac Kraljevice Aleksić donosi brzo izjednačenje, 1:1.

Iako su izabranici trenera Jugoslava Prvulovića bili daleko bolji rival na terenu svih 90 minuta, odbrana domaćih bila je na visini zadatka.

I kada su se već svi pomirili sa podelom bodova sjajni Nikola Aleksić nije mislio tako. U poslednjim sekundama meča Shaffer pronalazi Aleksića koji u stilu rasnog golgetera šalje loptu u nebranjeni deo mreže golmana Žurkića za ogromnu radost ''vukova'' sa Kraljevice i nastavak pobedničkog niza.

U narednom kolu FSU Kraljevica u gradskom derbiju dočekuje OFK 019 dok Malinik gostuje Trebiču u Sokobanji.

Malinik (Podgorac) - FSU Kraljevica (Zaječar) 1:2 (1:1)

Teren: ''Malinik'', Podgorac