ŠTA ĆE REĆI IZ PARTIZANA O OVOME: Da li je bio regularan PENAL Crvene zvezde? (VIDEO)

02.03.2024

17:01

Da li nas očekuje novi "rat" saopštenjima?

Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju protiv TSC u Bačkoj Topoli u okviru 23. kola Superlige Srbije i vode rezultatom 1:0.

Strelac je bio Gelor Kanga u 36. minutu meča. Nekadašnji reprezentativac Gane je bio precizan sa bele tačke.

Upravo oko odluke sudije Milana Ilića da dosudi kazneni udarac se podiglo mnogo prašine. U prvi mah, delovalo je da je u pitanju prekršaj Vulića, nekadašnjeg Zvezdinog igrača, nad Kangom, ali se posle gledanja VAR snimka ispostavilo da je u pitanju igranje rukom?

Možete proceniti sami da li je odluka bila ispravna.

Trener domaćih, Žarko Lazetić, kipteo je od besa zbog ovakve odluke arbitara, te je sebi zaradio žuti karton.

U svakom slučaju, posle presude, Kanga je sigurno uzeo loptu i smestio je u gornji desni ugao golmana Veljka Ilića, koji jeste pogodio stranu, ali je šut bio suviše silovit.

Ono što neće obradovati pristalice kluba iz Ljutice Bogdana, jeste činjenica da je Aleksandar Dragović bio prinuđen da izađe sa terena u 30. minutu zbog povrede. Za sada se ništa ne zna o njegovom stanju, ali sigurno da ovo nije nešto što raduje Vladana Milojevića pred sledeći, važni meč.

Ova utakmica je poslednja provera Crvene zvezde pred sudbonosni večiti derbi sa Partizanom. Izabranici Vladana Milojevića bi pobedom u Bačkoj Topoli preuzeli prvu poziciju, makar do duela crno-belih i Železničara iz Pančeva od 18.30.

Trenutno, Zvezda drži drugu poziciju sa 55 poena, dok je njihov današnji protivnik trećeplasirana ekipa, sa 46 bodova.