TOTALNI DEBAKL PARTIZANA! TSC razbio crno-bele (VIDEO)

25.11.2023

18:00

Partizan je poražen od TSC sa 0:4 (0:3) u 16. kolu Superlige Srbije

Fudbaleri Partizana doživeli su pravi debakl na stadionu u Humskoj pošto su poraženi od TSC sa 0:4 (0:3) 16. kolu Superlige Srbije. "Parni valjak" nijednog trenutka nije uspeo da pripreti gostima iz Bačke.

Već su dozvolili izabranicima Nikole Lazetića da im održi čas fudbala pred grobarima. Zanimljivo je to što su gosti čak tri gola postigli iz kornera. Ćirković je već u trećem minutu meča načeo crno-bele.

On je postigao prelep gol. Zatim je i Stojić uspeo da zatrese mrežu domaćina u 11. minutu i opet posle prekida. Pred odlazak na pauzu precizan je bio i Radin u 33. minutu, takođe iz kornera.

Ni drugo poluvreme nije donelo neki boljitak u igri kluba iz Humske. Nova kazna je usledila u 50. minutu, kad je bio precizan Milanović. Imali su gosti šansu i za peti gol, ali je Pantović bio u ofsajdu.

PARTIZAN - TSC 0:4

89. minut - Partizan je primio i peti gol, ali je Pantović bio u ofsajdu!

74. minut - Imao je Partizan priliku, Nikolić je šutnuo loptu, ali ona nije prešla liniju

62. minut - Natho je izveo udarac iz ugla, stvorila se gužva red golom Ilića, Kalulu levom nogom gađa, ali daleko iznad gola

56. minut - Ćirković se namešta, Partizan je opet u problemu ali srećom po njega, lopta je završila daleko od gola

50. minut - Milanović nastavlja da rešeta mrežu crno-belih

DRUGO POLUVREME

45. minut - Kraj prvog poluvremena

33. minut -  Novi gol za goste postigao je Milan Radin

28. minut - Novu priliku je imao Kanute

26. minut - Pokušao je Natho s velike udaljenosti, ali bez uspeha

21. minut - Novu priliku imao je Belić, ali ponovo bez realizacije

19. minut - Imao je Partizan priliku da smanji prednost, ali bez uspeha

11. minut - GOOOOOL! Stojić je postigao novi gol za TSC

3. minut - GOOOOOOL! Ćirković je uspeo da nadigra golmana Partizana

2. minut - Dve dobre šanse za TSC!

PRVO POLUVREME

TOK MEČA

STADION: Partizana u Humskoj. SUDIJA: Pavle Ilić (Kragujevac).

PARTIZAN (4-2-3-1): Jovanović – Filipović, Ilić, Marković, Antić – Kanute, Belić – Kalulu, Natho, Zahid – Nikolić.

TSC (3-5-2): Ilić – Krstić, Stojić, Ćalušić – Cvetković, Radin, Milosavljević, Đakovac, Petrović – Ćirković, Milovanović.

Fudbaleri Partizana dočekuju TSC u drugom derbiju i možda najzanimljivijem meču 16. kola Superlige Srbije.

Razlog tome je što se aktuelni lider šepuri na čelu tabele sa 40 bodova i 13 uzastopnih pobeda, uz samo jedan remi. A taj jedini nerešen rezultat (3:3), upisan je na startu prvenstva, u prvom kolu.

I to baš protiv Topolčana, koji su jedini ove jeseni uspeli da ukoče "parni valjak" i spreče izabranike Igora Duljaja da ne slave u premijernoj rundi.

Sada su uloge zamenjene, Partizan je domaćin i ima čak 14 poena više od današnjeg gosta (26) i, budući da je trener Topolčana Žarko Lazetić imao ogromne muke oko povređenih igrača, važi za velikog favorita. Ne samo zbog toga, već i forme u kojoj se crno-beli nalaze od tog remija na TSC areni.

18.00 - Dobro veče i dobrodošli na lajv blog utakmice 16. kola Superlige u kojoj se sastaju Partizan - TSC.