DELIJE I GROBARI STALNO PEVAJU O NJIMA: Evo kako je prošla utakmica Indije i Pakistana (VIDEO)

21.06.2023

18:33

Mreža jedne reprezentacije napunjena je do vrha.

Indija - Pakistan

Najvatreniji navijači beogradskih večitih rivala, Crvene zvezde i Partizana, često pevaju pesme u kojima pominju Indiju i Pakistan, a sada su baš te reprezentacije odigrale meč prvog kola Južnoazijskog kupa.

Reprezentacija Indije je na toj utakmici savladala Pakistan rezultatom 4:0.

Indija, koja je domaćin šampionata je povela u 10. minutu preko Sunila Četrija, a isti igrač je duplirao vođstvo svoje reprezentacije šest minuta kasnije.

Četri je u 74. minutu povisio na 3:0, golom kojim je došao do het-trika, a konačan rezultat je u 81. postavio Udanta Sing.

Prethodno je u okviru grupe A Kuvajt pobedio Nepal sa 3:1.