(VIDEO) Crno-beli blickrig usred Mađarske: Partizan na pauzi ima tri gola prednosti!

24.08.2017

19:01 >> 19:02

Poluvreme iz snova za Partizan na "Pančo Areni"! Posle 45 minuta fudbala, crno-beli imaju prednost od 3:0 usred Mađarske, a iako su igrači Videotona imali nekoliko prilika pred golom Stojkovića, nisu uspeli da zatresu mrežu našeg šampiona.

RepublikaFoto: twitter.com/FK Partizan
Đukić zadovoljniji posle prvog poluvremena

Partizan je totalnim fudbalom i ubitačnom kontrom razmontirao Videoton posle 45 minuta igre na "Pančo Areni".

Tri kontre kao tri strele pogodile su u srce navijače Videotona, među kojima sedi i mađarski premijer Viktor Orban. Tavamba, Suma i Đurđević su doneli veliko vođstvo srpskog šampionu pred drugi deo igre, a i domaći su imali nekoliko prilika da ugroze gol Vladimira Stojkovića, ali nisu bili precizni.

Evo kako je pomenuti trojac naterao golmana domaćih Kovačika da ide u mrežu po loptu u čak tri navrata: