SUPERLIGAŠ JESTE BIO NEPREMOSTIVA PREPREKA: Inđija eliminisana iz nacionalnog kupa, ali dobila igrača za budućnost!

Autor: Vladimir Vorih

05.12.2023

15:57

Sjajna fudbalska predstava viđena je na "Toyo tires Areni".

Fudbaleri Inđije Toyo Tires nisu uspeli da obezbede plasman među osam najboljih ekipa u okviru nacionalnog kupa Srbije.

U više nego zanimljivom susretu u kojem je viđeno pet pogodaka, superligaš iz Novog Pazara je slavio rezultatom 3:2, mada se mora istaći da su gosti furiozno ušli u meč i već nakon 22 minuta igre imali su ubedljivu prednost od tri gola, a u listi strelaca su se upisali Nikola Bogdanovski u sedmom i Mitar Ergelaš u 18. i 22. minutu susreta.

Ipak, na isteku pola sata igre fudbaleri u zeleno-beloj sportskoj opremi u samo dva minuta igre uspevaju preko Uroša Kojića i Aleksandra Desančića da uvedu meč u rezultatsku neizvesnot, ali više od navedenog, prvoligaš nije uspeo.

Međutim i pored poraza u redovima Inđije Toyo Tires imaju razloga za zadovoljstvo.

Svoj debitantski nastup u seniorskom timu zabeležio je šesnaestogodišnji Mateja Dobrijević.

Reč je o izdanku fudbalske škole Inđije koji igra na poziciji defanzivnog fubalera i od kojeg se u redovima zeleno-belih mnogo očekuje u budućnosti.

- Mateja Dobrijević:

Datum rođenja: 10. april 2007. godine

Pozicija u timu: defanzivni fudbaler

Igračka karijera: Inđija Toyo Tires (Inđija) - mlađe kategorije

Da podsetimo, fudbalere Inđije Toyo Tires, koji trenutno zauzimaju drugu poziciju na tabeli Prve lige Srbije, do odlaska na zimsku pauzu očekuje još duel u nedelju 10. decembra kada će na Toyo Tires Areni gostovati ekipa OFK Vršca.