UTAKMICA SA DOSTA IGRE, ALI BEZ LOPTE U MREŽI: 27. Oktobar i Srem odigrali pravi takmičarski meč!

19.02.2023

11:06

Prijateljski meč, ali sa svim aspektima igre takmičarskog duela.

U sremskom selu Šatrinci odigran je kontroli meč između domaćeg sastava 27. Oktobar i Srema iz Sremske Rače.

Domaći tim se takmiči u Opštinskoj ligi, i na zimsku pauzu otišli su treće pozicije, u prolećnom delu vodiće se velika bitka između prva tri tima za ulazak u viši rang.

U Šatrincima je juče gostovao sastav Srema iz Sremske Rače. Ekipa koja se takmiči u Međuopštinskoj ligi Srem u kojoj zimuju na sedmoj poziciji na tabeli.

Po veoma povoljnom vremenu za igru odigrana je odlična utakmica između dva sastava iz različitih rangova takmičenja.

Gostujući sastav je u prvom poluvremenu bio dominantniji na terenu, stvarali su prilike igrači Mileta Ćuruvije pred golom protivnika, ali nije bilo kvalitetnog udarca koji bi završio iza leđa golmana.

Sredinom prvog poluvremena zatresao se i okvir gola posle šuta igrača Srema, imali su i domaći svoje šanse da kazne promašaje i da dođu u vođstvo, ali se rezultat do pauze nije menjao.

U nastavku meča viđena je ravnopravna borba po celom terenu, domaći su zaigrali malo bolje što je rezultiralo odličnim drugim poluvremenom.

Imali su igrači 27. Oktobra, tačnije Erkanović, odličnu priliku da savlada golmana Srema, ali je lopta završila na stativi.

Na kraju meč je završen najnepopularnijim rezultatom za ljubitelje fudbala, 0:0. Bilo je prilika na obe strane, većim delom u drugom poluvremenu, ali su mreže mirovale.

27. Oktobar (Šatrinci) - Srem (Sremska Rača) 0:0

27. Oktobar: Jovičić, Višnjić, Mihajlik, Buzaš, Greč, M. Gemeri, Stončik, Erkanović, I. Gemeri, Segedi, Jović

Igrali su još: Damnjanović, Božić, Birinji, Vuković

Srem: Jandrić, Petrović, Kalinić, Koprić, Šuman, Zarić, Željković, Sremac, D. Nenadović, Krivokapić, N. Nenadović

Igrali su još: Popović, Kovačević, Vićentić, Trivunić, Babić, Radosavljević

Iz domaćeg tabora su posle meča poručili:

- Dobra provera protiv ekipe iz višeg ranga koju predvodi sjajan trener Mile Ćuruvija. Takođe, moramo naglasiti sjajnu partiu braće Gemeri koji su bili veoma borbeni na terenu, čestitke i svim ostalim učesnicima meča na odličnoj prikazanoj igri. Treće poluvreme naravno neizbežno, ugostili smo naše prijatelje iz Sremske Rače i imali smo lepo druženje uz večeru. Želimo im sve najbolje i svu sreću u nastavku takmičenja.